دریافت مشاوره زخم آنلاین

مشکلات مربوط به دیابت و زخم های دیابتی در جامعه امروز با توجه به سبک متفاوت زندگی در حال گسترش است. عدم پیگیری این مشکل، خود مشکلات غیرقابل جبرانی را به همراه خواهد داشت. از طرف دیگر به دلیل توسعه و پیشرفت جامعه و ماشینی شدن زندگی ها، مشغله های تمام افراد به خصوص در کلان شهرها نیز افزایش یافته است. بیشتر زنان و مردان ساکن در کلان شهرها شاغل هستند و کمتر فرصت این را دارند تا به کارها و مسائل شخصی خود بپردازند.
همچنین برخی از هموطنان عزیز ما در شهرستان‌ها و روستاها امکان دسترسی صحیح به برخی از خدمات را ندارند. از این رو کلینیک زخم پلاس بر آن شد تا با فراهم آوردن مشاوره زخم آنلاین، نقش هر چند کوچکی در ارائه خدمات به شما عزیزان را داشته باشد.
شما میتوانید با تکمیل اطلاعات زیر از مشاوره آنلاین زخم، توسط متخصصین درمانگر زخم، آقای محمد صنعت و خانم مینا جوادیان بهره مند شوید.

فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : png, jpg, jpeg, حداکثر اندازه فایل: ۲ MB, حداکثر فایل ها : ۳.
  قوانین(ضروری)
  برای دریافت مشاوره زخم آنلاین باید اطلاعات فوق را به درستی تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که هر چه مشکل را دقیق تر بیان کنید، به ما در مشاوره صحیح تر کمک خواهید کرد.
  هزینه پرداختی برای هر مشاوره ۱۰۰.۰۰۰ تومان است که پس از پرداخت و ثبت درخواست مشاوره، حداکثر ظرف مدت ۳ روز پاسخگوری شما عزیزان خواهیم بود. البته همواره تلاش میکنیم در اسرع وقت پاسخگو باشیم.
  مبلغ پرداختی بعد از واریز قابل استرداد نمی باشد.
  مسئولیت عدم اعلام اطلاعات صحیح مانند شماره تماس با مشتری می باشد.
  با تشکر از حمایتهای همیشگی شما عزیزان